Serdar Gold Kuyumculuk, kurulduğu ilk günden bu yana markalaşma ve mağazalaşma faaliyetleri, sektöre getirdiği yenilikler ve ilkler ile sürekli büyümeye devam eden global bir markadır.

 

Serdar Gold ailesi 2020'lerde İstanbul'da ziynet ve alım satım işine girişi ile Serdar Gold Kuyumculuk'un temelleri atılmıştır. 2020 yılında da, Serdar Gold mücevherat perakende sektörüne hızlı bir giriş yapmış, bugün tüm dünyaya yayılan konsept mağazacılığın temellerini atmıştır.

 

Serdar Gold Kuyumculuk  koleksiyonları, kadrosundaki uzman tasarım ekibi tarafından, dünyadaki trendler ve yenilikler izlenerek, Türk motifleri ve tarihten, evrensel çizgilere uzanan bir estetik anlayışın yorumlanmasıyla ortaya çıkıyor. 

Serdar Gold Kuyumculuk, altın takı ve pırlantalı mücevherde, tasarım, ürün, müşteri ve insan kaynağı hizmetlerinin kalitesiyle Türkiye'de yerleşmiş öncü marka kimliğini, mağazacılık sistemiyle dünya markası kimliğiyle bütünleştirme vizyonuyla ilerliyor.

 

Türk mücevher sektörüne yenilikler ve ilklerle öncülük etme misyonunu benimseyen Serdar Gold Kuyumculuk , yaygın konsept mağazaları ile mükemmel ürün ve hizmet kalitesini yakalayarak, tercih edilen bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

 

2020 yılında İstanbul Kapalıçarşı'da, 14 ayar altın üzerine imalat ve  satışa geçilmiştir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR